Norintiems praleisti laiką dviese, siūlome išbandyti porai skirtą 1,5 val. procedūrą, kurios metu galėsite pasilepinti baseinu, jacuzzi, arbata bei nugaros masažu.


Procedūros privalumai:

·         Plaukiojant baseine, dirba viso kūno raumenys, tačiau neapkraunami sąnariai.

·         Sūkurinės vonios vandens srovės stimuliuoja kraujotaką, ramina ir gilina kvėpavimą, dėl to sustiprėja širdies susitraukimai, sumažėja kraujospūdis.

·         Nugaros masažas – tai puiki procedūra, kurios metu ne tik atpalaiduojami nugaros raumenys, bet ir nuimama įtampa. Šios procedūros trukmė 40 min. 

Chalatais bei šlepetėmis pasirūpinsime mes.
Norintiems praleisti laiką kartu su visa šeima, kviečiame atvykti su vaikais ( vaikams iki 10 metų, poilsis ŠEIMOS MASAŽO NAMUOSE nieko nekainuoja, 10-16 metų poilsio zona papildomai kainuos 20 eurų) ir išbandyti 2,5 val. trukmės procedūra, kurios metu galėsite atsipalaiduoti saunoje, pasimėgauti baseinu ir jacuzzi, taip pat Jūsų lauks arbata bei atpalaiduojantis masažas (45 min.).

Procedūros privalumai:

• Plaukiojant baseine, dirba viso kūno raumenys, tačiau neapkraunami sąnariai. Vaikams tai yra dviguba nauda – puiki pramoga, bei vandens užsiėmimai stiprina vaikų nervų sistemą, skatina smegenų vystymasi ir gerina ištvermę.

• Sūkurinės vonios vandens srovės stimuliuoja kraujotaką, ramina ir gilina kvėpavimą, dėl to sustiprėja širdies susitraukimai, sumažėja kraujospūdis.

 • Nugaros masažas – tai puiki procedūra, kurios metu ne tik atpalaiduojami nugaros raumenys, bet ir nuimama įtampa. Procedūros trukme 45 min. (Norintys palepinti vaikučius masažu, galės tai padaryti tik už 30 eurų (30 minučių masažas).

Chalatais bei šlepetėmis pasirūpinsime mes.

  • Holstinis masažas susideda iš kelių skirtingų technikų, kurios savaip sujungia ir padeda įvairioms kūno dalims. Svarbu tai, jog tam tikri taškai bus paveikti, o tai padės visiškai atsipalaiduoti ir pamiršti gyvenimo sunkumus. Masažas yra naudingas sveikiems žmonėms ir žmonėms, turintiems įvairių sveikatos problemų. Vienas iš svarbiausių masažo privalumų yra raumenų ir emocinės įtampos mažinimas, taip pat kraujo ir limfos apytakos stimuliavimas.